Zużyte baterie zbieramy

ZUŻYTE BATERIE ZBIERAMY
– O NASZĄ PLANETĘ DBAMY I NAGRODY ZA TO MAMY !!!

Nasze przedszkole bierze udział w ogólnopolskim systemie zbiórki zużytych baterii organizowanym przez REBA Organizację Odzysku S.A., spółkę wyspecjalizowaną w tworzeniu systemu zbiórki i odzysku baterii. W szatni znajduje się specjalny pojemnik, który po napełnieniu zużytymi bateriami ważymy i przekazujemy Organizacji Odzysku S.A. REBA.

DZIĘKUJEMY DZIECIOM ORAZ RODZICOM I ZACHĘCAMY DO ZBIERANIA ZUŻYTYCH BATERII!!!

„Musimy dbać o środowisko ekologiczne,
ponieważ ono stanowi część nas,
a my jesteśmy jego częścią”.
(H. Skolimowski)

Zużyte baterie wyrzucane w sposób niekontrolowany stanowią wielkie zagrożenie dla środowiska. Substancje w nich zawarte mogą zanieczyszczać glebę i wodę oraz pośrednio szkodzić zdrowiu człowieka. Poprzez udział w tej akcji pragniemy przyczynić się do zmiany w sposobie dotychczasowego myślenia i zachowania człowieka wpajając dzieciom przy współudziale Rodziców właściwe nawyki dotyczące ochrony środowiska naturalnego.

PAMIĘTAJ!!!
Po zużyciu każdej baterii lub akumulatora wyrzuć je do specjalnego pojemnika oznaczonego napisem „Zużyte baterie”, które znajduje się w szatni w naszym przedszkolu.

ZbieramyBaterie

Sunday the 19th. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Przegini Duchownej . Joomla 3.0 templates. All rights reserved.