Zbieramy zakrętki

zbieramy zakretki

Nasze Przedszkole bierze udział w programie - "ZAKRĘTKI.INFO - POMAGAMY NIE TYLKO PRZYRODZIE..."

Program ten, zakłada prowadzenie regularnej zbiórki plastikowych nakrętek z której dochód w 100% przeznaczany jest na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla niepełnosprawnych dzieci. Program działa od 2008 r, i zarządzany jest zgodnie z zachowaniem idei - 100% zakrętek w 100% na rzecz dzieciaków. Pozostałe działania takie jak np.: zakup worków, sznurków, rękawic finansowane jest ze środków pozyskanych od sponsorów. W  2012 r powstała Fundacja założona przez wolontariuszy programu, która wspomoże pozyskiwanie środków na podstawową działalność Programu.

Dla nas to tak niewiele, a dzięki temu możemy pomóc potrzebującym, dbając przy tym o nasze środowisko. Dlatego zachęcamy do dalszego zbierania zakrętek i serdecznie dziękujemy!!!

Sunday the 19th. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Przegini Duchownej . Joomla 3.0 templates. All rights reserved.