Zielone Przedszkole RABKA 2018

Ostatni dzień przywitał nas piękną słoneczną pogodą :)
Po pysznym śniadanku szalejemy na placu zabaw  :)
Dziękujemy serdecznie Naszym Gospodarzom, którzy tak miło nas ugościli :)
Kochani rodzice czekajcie na nas ok. 12.15 :)

FOTOGALERIA dzień 4

 

Witamy serdecznie naszych Kochanych Rodziców :) Oto skrót wydarzeń naszego pierwszego dnia w Rabce.. Po przyjeździe czas na zabawę na placu zabaw, potem pyszny domowy obiadek, następnie czas na zdobycie trochu kultury w teatrze na spektaklu ,,Brzydkie Kaczątko”, a na zakończenie dnia trochę kalorii kiełbaski z grila :) Kochamy Was ,ale nie tęsknimy:)

FOTOGALERIA dzień 1


Drugiego dnia przywitało nas piękne słoneczko, po śniadaniu wyruszyliśmy na przejażdżkę wozem :) Rodzice pozdrawiamy Was i przesyłamy gorące buziaczki :* :* :* :*

FOTOGALERIA dzień 2 - przedpołudnie

 

Dzisiejsze popołudnie spędziliśmy bardzo aktywnie,  po obiedzie wyruszyliśmy pieszo do Parku Zdrojowego,  gdzie skorzystaliśmy z Tężni Solankowej oraz na szaleństwach na placach zabaw.  Jednak największą atrakcją naszych Przedszkolaków były lody śmietankowe :)
Po powrocie zajadaliśmy się pysznymi racuchami, które przygotowali dla nas nasi Gospodarze.
Po męczącym dniu czekała na nas wielka niespodzianka w postaci Kapeli Góralskiej przy której miło spędziliśmy wieczór :)

FOTOGALERIA dzień 2 - popołudnie

 

Trzeci dzień przywitał nas deszczowymi chmurami :)
Ale spokojnie przed 10 rozjaśniło się i wyruszyliśmy do Parku Rozrywki Rabkoland, a tam szaleństwom nie było końca, dla nie wierzących zobaczcie zdjęcia i spójrzcie na nasze uśmiechnięte buzie.. :)
Pozdrawiamy :* :*

FOTOGALERIA dzień 3 - przedpołudnie

 

Po obiadku wybraliśmy się do Tężni Solankowej i na pyszne lody, gdzie niestety dopadła nas solidna ulewa, ale spokojnie daliśmy radę :) Po powrocie czekały na nas pyszne kluseczki :) Później Panie przygotowały gorącą kąpiel i najmniejszą atrakcje czyli pakowanie walizek :) Kochamy Was i czekamy jutro na Was z niecierpliwością :-*

FOTOGALERIA dzień 3 - popołudnie

 

FacebookLogo

Sunday the 19th. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Przegini Duchownej . Joomla 3.0 templates. All rights reserved.