Akademia Aquafresh

Drukuj
Kategoria: Plansza
Poprawiono: wtorek, 03, październik 2017 Opublikowano Sylwia

AKADEMIA AQUAFRESH KOLEJNA EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU EDUKACJI ZDROWOTNEJ DLA PRZEDSZKOLAKÓW


W ramach Programu, której wspólnie z „Pastusiami” uczymy dbania o higienę jamy ustnej. Program realizowany we wszystkich grupach wiekowych. Swoim zasięgiem obejmie aż 500 000 dzieci. W Polsce problem próchnicy jest nadal znaczący, badania wskazują, że jes
teśmy w czołówce krajów z największym procentem dzieci chorujących na tę chorobę! „Akademia Aquafresh” stawia sobie za cel nauczenie jak największej grupy dzieci zasad higieny jamy ustnej poprzez zabawę ale i regularne zajęcia praktyczne, które mamy nadzieję, dzięki kontynuowaniu wraz z rodzicami w domach, przyczynią się do zmniejszenia odsetka dzieci z próchnicą w Polsce.W ramach „Akademii Aquafresh” przedszkola otrzymują pakiety bezpłatnych materiałów edukacyjnych licznymi grami i zabawami.

Co roku „Akademia Aquafresh” zaprasza przedszkola i rodziców do udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!
Patronat Honorowy nad tegoroczną edycją „Akademii Aquafresh” objęli:

Instytut Matki i Dziecka, Fundacja Wiewiórka oraz Polskie Towarzystwo Lekarskie

FacebookLogo

Sunday the 19th. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Przegini Duchownej . Joomla 3.0 templates. All rights reserved.